Urzędnicy poinformowali o zmianach w funkcjonowaniu kilku linii autobusowych. Modyfikacje dotyczą numerów numer 130, 158, 606, 622 oraz 658 i wchodzą w życie już w czwartek 1 października.

Przede wszystkim przestają kursować linie sezonowe nr 606, 622, 658.

„Uwaga! W związku z zawieszeniem z końcem września funkcjonowania linii sezonowej 658, na wybranych kursach linii 158 jeździć będą autobusy przystosowane do przewozu rowerów. Kursy te będą zaznaczone w rozkładach jazdy: na przystankach i na stronie internetowej ztm.gda.pl.” – można przeczytać w komunikacie.

Oprócz tego, dzięki przywróceniu ruchu dwukierunkowego na ulicy Wałowej po dwóch miesiącach autobus nr 130 wróci na swoją stałą trasę.

fot. gdansk.pl

Modyfikacje objęły też numer 158, który odjeżdża o godzinie 14:18 zacznie swoją trasę od przystanku „Stadion Energa Gdańsk” i dodatkowo będzie obsługiwał przystanki: „Żaglowa AmberExpo”, „AmberExpo” i „Węzeł Harfa”.

To też może cię zainteresować: Pomorskie: ile wynoszą pensje w województwie? Wiadomo ile można zarobić w poszczególnych branżach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Gdańsk: finał w sprawie niestosownych komentarzy odnośnie Pawła Adamowicza. Co ostatecznie postanowił sąd

O tym się mówi: Pomorskie: prawie dwieście nowych przypadków w województwie. Dobowy przyrost jest coraz wyższy